Elektrik Şebeke Elemanları

 Santrifüj Betonarme Direkler


Santrifüj, kalıpların döndürülmesi sonucu merkezkaç kuvvet uygulanması ve bu sayede betonun kenara ayrışarak içinin boş şekilde üretilmesini sağlayan sistemdir. Santrifüj betonarme direkler Aydınlatma ve enerji nakil hatlarının ucuz maliyetle yapılabilmesi, istenen boy ve tepe kuvvetinde imal edilebilmeleri, çok uzun ömürlü olmaları, bakım giderlerinin olmaması, görünümlerinin estetikliği, monte edildiği yerde az yer işgal etmesi, tepe kuvvetinin her yönde aynı değeri vermesi ve imalat kolaylığı sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir.

 

 

 

Trafo Köşkleri

 

Fabrikalarda, toplu konutlarda, nem oranı yüksek korozyon tehlikesi olan yerlerde, enerji dağıtım istasyonlarında, rüzgar santralleri veya transformatör merkezlerinde, küçük yerleşim birimlerinde, su pompası dağıtım istasyonlarında kullanılan beton trafo köşkleri elektrik kaybını minimize etmenin yanısıra, modüler hücreler ve diğer orta gerilim şalt ve dağıtım ürünleri için 36 kv´a kadar sekonder dağıtım sistemlerini içinde barındırması için tasarlanmış ürünlerdir.

 

  

 

Cinnah Caddesi No:7 / 3 06680 Çankaya / ANKARA • Telefon: 0 312 467 61 95 • Faks: 0 312 467 62 95 • E-posta: info@prefab.org.tr
Yapı Elemanları
Boşluklu Döşeme
Karayolu Elemanları
Demiryolu Elemanları
Boru Menfez Kanalet Arıtma
Çevre Düzeni Elemanları
Elektrifikasyon
Tarımsal Elemanlar